Go to Top

Seminerler

asdasdasd

İzmir Gelişim Akademisi tarafından yetişkinlerin, öğrencilerin kavramsal, teknik ve kişisel yetkinliklerini geliştirmelerine yönelik atölye çalışmaları, seminerler düzenlenmektedir.

Bu seminerlere tek tek veya bir bütün olarak katılım sağlayabilir, ayrıca kendi çevrenizden bir grup oluşturarak da katılabilirsiniz. Tamamladığınızda temel kişisel farkındalık yolunda keyifli ve önemli bir adım atmış olacaksınız.

“Yaşam Atölyesi” çalışmalarımızda kişisel gelişiminiz için birçok konuda çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Yetişkinler için açtığımız yaratıcı drama ile yaşam atölyesi gruplarında uzman yaratıcı drama liderlerimiz ve profesyonel koçlarımız eşliğinde bireylerin farkındalık yaşayarak bilişsel ve kişisel olarak gelişimlerini destekleyen çalışmalar yapılmaktadır.

Kişisel gelişimin kendimizi tanımakla başladığı kaçınılmaz bir gerçek olduğu dünyamızda yaşam içinde kurduğumuz ilişkiler sosyal ve kurumsal anlamda içinde bulunduğumuz çevrelerde dikkat çekmektedir. Kendine güvenen, iletişim yetenekleri gelişmiş farkındalığı yüksek bireyler olarak hayatına devam etmek isteyen herkesi yaşam atölyemize bekliyoruz. Profesyonel koçluk teknikleri ve yaratıcı drama uygulamalarıyla tasarlanmış yaşam atölyesinde kendinizle yeniden tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

“YENİ BEN” seminerleri kişilere kendilerindeki en yüksek potansiyeli ortaya çıkarma, tatsız duygu ve düşüncelerden kurtulma, ilerleme, yaşamdan zevk alma, hayat amaçlarına ve hedeflerine ulaşma, bilincinizi açma ve ileri boyutlara taşımaya yardımcı olmak için büyük bir tutkuyla kurulmuş bir organizasyondur. Kurucuları J.D. Thomas ve Özden Kaftan Thomas 5 farklı kıta olmak üzere birçok farklı şehirde çalışmlarını binlerce kişiyle paylaşmakta ve bu arzuyla eğitimler vermeye devam etmektedirler. Ayrıca bireysel (kişiye özel tasarlanmış) seanslarla bireyin kendi gücünü keşfetme, özgüven ve bastırılmış duygularından arınmasını hedefleyen seanslar vermektedirler.