Go to Top

Levent ZEREN

11207292_10154003359968644_551516039503941640_nLevent ZEREN

İGA İzmir Gelişim Akademisi kurucusu Levent Zeren İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Ege Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde, yüksek lisans eğitimini de Ege Üniversitesi İşletme ana bilim dalında tamamlamıştır.

8 yıl boyunca Koç Holding enerji grubu şirketlerinde satış ve pazarlama alanında yöneticilik yapan Levent Zeren, bu dönemde kurumsal eğitimler ve koçluk alanında Türkiye’ nin önde gelen kurumlarından eğitimler almıştır. Koç grubundaki deneyimlerinden sonra, profesyonel hayatına koçluk ve eğitmenlik ile devam etmeyi seçmiştir. Kazandığı tecrübeler ve aldığı eğitimlerle altyapısı ve kişiliğine uygun olarak İzmir Gelişim Akademisi’ni kurmuştur. Kurucusu olduğu İGA İzmir Gelişim Akademisi’nde kurumsal eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir. Ayrıca Talent Point İnsan Kaynakları ve Danışmanlık firmasını kurarak kurumsal şirketlerin ihtiyacı olan orta ve üst düzey yönetici ihtiyaçları için danışmanlık hizmetleri vermektedir.

                Levent Zeren, Amerika’daki International Coach Federation ICF tarafından yapılan koçluk ünvanlama sürecindeki sınavları ve diğer koşulları tamamlamış, ICF Globalde ve  Türkiye’de Professional Certified Coach (PCC) ünvanına sahip koçlardan birisidir. Ayrıca ICF Türkiye İzmir çalışma lideri olarak kurumsal faaliyetlerine devam etmektedir.

                İzmir Gelişim Akademisi kurucusu Levent Zeren profesyonel olarak üst düzey yönetici koçluğu ile takım koçluğu yapmaktadır.  Bununla birlikte liderlik, kurumsal imaj, eğiticinin eğitimi, satış ve pazarlama, kurum kültürü, zaman yönetimi, takım çalışması ve yönetimsel iletişim eğitimleri vermektedir.