Go to Top

BİZ

iga_logo1

İGA İzmir Gelişim Akademisi, yetişkinlerin, çalışanların ve yöneticilerin bireysel ve kurumsal ihtiyaçları olan koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini sağlamak üzere kurulmuştur.

İGA, bireylerin gelişimlerinde sürekli öğrenerek ve fark yaratarak hayatı dolu dolu yaşayabileceklerine inanan bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Akademimiz, bireylerin farkındalıklarını, bilgi birikimlerini, bakış açılarını geliştirmeye ve özel ve tüzel gelişimlerinde sürekliliği sağlamaya dönük eğitim programları hazırlamaktadır. Bireylerin gelişimleriyle birlikte , parçası oldukları organizasyonların ve kurumların da performansı artmaktadır. Böylece, bireysel ve kurumsal anlamda başarılı sonuçlar ortaya konulabilmektedir.

İGA, bilmek ve olmak anlayışından yola çıkarak kişilerin bilgi düzeyindeki gelişimi destekleyen, aynı zamanda bilgiyi uygulayabilecekleri hizmetler sunmaktadır. Eğitim hizmetlerinin yanında, bireysel koçluk ve danışmanlık hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır. İGA, eğitmenleri , danışmanları ve uluslararası akredite olmuş deneyimli koçları ile kurumsal anlamda çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

İGA, Akademi olarak bireylerin içinde bulundukları iş yaşamlarında ve sosyal hayatlarında ihtiyaç duydukları eğitimleri ve koçluk hizmetlerini güncel ve modern yöntemlerle vermektedir.

İzmir Gelişim Akademisi  verdiği hizmetlerle bireylerin iş ve özel yaşamlarında başarılı ve mutlu olmalarını hedeflemektedir.