Go to Top

BUSINESS ENGLISH

Business English Courses London

Tüm dünyada gerek ekonomik alanda gerekse politik ve bürokratik alanlarda İngilizcenin egemenliği ve önemi yadsınamaz bir gerçektir. Ticaret karşılıklı anlaşma ile mümkündür ve karşılıklı anlaşmanın en önemli yapı taşı ortak iletişim dilidir. Şirketlerin küresel sisteme tam entegre olabilmesi, bu sistemde güçlü yerini alabilmesi için yabancı dile tam hakim olması, hatta birden çok dil bilen çalışanlarımızın ülkemizdeki farklı sektörleri ve kurumları doldurması gerekmektedir.

Tecrübelerimiz gösteriyor ki farklı sektörlere göre yabancı dil eğitiminin verilmesi klasik kurs anlayışı ile olumlu sonuçlandırılamamaktadır. Çünkü firma ya da kurumların çalışanlarına kurs imkânı tanımasına rağmen, çalışma temposunun yoğunluğundan dolayı kurum dışındaki kurslara düzenli katılmak mümkün olamamaktadır. Bu nedenle İş İngilizcesi eğitimlerimizde hem yerinde hem de akademimizde eğitim verme imkanı sağlayarak farklı seçenekleri sunmaktayız. Özel birebir eğitimler ve grup eğitimlerini çatımız altında vermekteyiz.

  • Ayrıca kurumların ve firmaların özel beklentileri olursa bu beklentiler doğrultusunda eğitim sürecini ve şeklini belirliyoruz.
  • Alanında profesyonel eğitmenlerin kurum ya da firmalarımızın bünyelerinde organize edeceği eğitim ortamlarında eğitim hizmetini sunmalarına olanak sağlıyoruz.
  • Firmaların ya da kurumların, bünyelerinde bu tarz eğitim hizmetleri sunarak hem personelinin gelişimine hem de kendi gelişimlerine büyük katkı sağlayacaklarına inanıyoruz.
  • Bu şekilde eğitim hizmeti almanız, hem size zaman kazandıracak hem de sizin global dünyada yerinizi almanızda yardımcı olacaktır.

İş İngilizcesi ile ilgili bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.